Zespół muzyczny The Platters

site
Tokio Hotel fan serwis - tokiohotel112

Tak to było.Dzisiaj była muzyka z 1959 roku, a nie z 1964, jak zapowiadał prowadzący. Francis Connie, Richie Valens, The Browns, The Platters, Skyliners, Flamingos i wielu innych wykonawców i zespołów. Masz rację, Michał, dzięki tej audycji można przypomnieć coś dawno niesłyszanego albo poznać coś nieznanego i przyznaję, że wiele zespołów słyszę często w "Tak to było" pierwszy raz. Ale za to właśnie audycję.
Muzyka w IBIZIE.zgłoś posta moderatorowi a nie plujesz sie jak nie wiadomo co prosze moge ci napisac tytuły ktore są znane i są "kanwą" muzyki lat 60-80 i inne fajne kawalki. Cascada -. forever young Queen - I Was Born To Love You Limahl - Neverending Story czy muza zespołu The Platters bo mają fajne balladki dla zakochanych albo Electric Light Orchestra jeszcze jakiś.
Muzyka.Jeśli ktokolwiek kojarzy którykolwiek z tych zespołów to już go lubię Więc: The Shirelles, Diana Ross&The Supremes, The Platters, Paul Anka, Sister Sladge. Myślę, że ktoś kojarzy Arethę Franklin Z tych takich dzisziejszych to najbardziej chyba The Koks. No i jak mogłabym zapomnieć, absolutnie the best muzyka z Dirty Dancing, dirty Dancing Havana Night i Blues Brothers
Ankieta dla ludzi słuchających muzyki rockowej....1. Ulubiony zespół muzyczny Brygada Kryzys, Bakshish, Dżem 2. Ulubiony wokalista/wokalistka Billie Holiday, Budzy, Tomek Lipiński 3. Ulubiony gitarzysta Hendrix, Zappa, Santana 4. Ulubiony perkusista Mój tata 5. Ulubiony klawiszowiec Paweł. B3-Bakshish, Cucamonga-Frank Zappa, Cosmopolis-Brygada Kryzys 9. Ulubiony gatunek muzyczny reggae, rock, jazz z lat 40-tych i 50-tych, i słodki pop z lat 50-tych typu The Platters
Dream Theater - "Octavarium" (2005)."Octavarium" jest akurat albumem kontrowersyjnym nawet wśród wielbicieli DT. Niektórzy za nim szaleją, inni mają czasem nawet zdanie podobne do mojego, tyle że z sympatii dla zespołu wystawiliby mu dużo wyższą. mają: kilka najważniejszych albumów prog-rockowych, kilka płyt thrash metalowych, najważniejsze przeboje U2 itp. W ogóle zaczynam dochodzić do wniosku, że dzisiejsi prog-fani mogą mieć poważny problem ze znajomością mainstreamowej muzyki popularnej i stąd prawdopodobnie bierze się popularność DT, Marillionów i innych Popyllionów i Pitollionów. Od prawie 20 lat muzyka popularna puszczana w mediach jest zdominowana przez dance i spopowiały hip-hop. Ten styl jednak zasadniczo różni się np. od muzyki popularnej z lat 50', 60', czy 70'. Tymczasem w muzyce współczesnych niby-progresów roi się od różnych rustykalnych melodii, którym towarzyszy często bardzo starannie skomponowany podkład instrumentalny. Zupełnie jak za czasów, gdy na listach przebojów królował Roy Orbison, Elvis, czy The Platters. To co czyni muzyków pseudo-progresywnych oryginalnymi na tle współczesnego mainstreamu jest właśnie fakt, że.
Rozmowy Country Polska.za jej niesłuchanie. Otóż wbrew pozorom ma, i to bardzo dużo. Pozbawiona rzeczowej, profesjonalnej krytyki muzyka country w polskim wydaniu tak daleko odeszła od oryginału, że dziś trudno zgadnąć, czy to, co u nas nazywa się country to łagodniejsza wersja rocka, czy mniej cukierkowa odmiana popu. Bo country w tym za wiele nie słychać. Żeby być dobrze zrozumianym: lat temu 50 zespół The Platters nagrał fantastyczną, genialną wersję słynnej melodii starego Williamsa: Jambalaya. Jambalaya jest tak bardzo utworem country, że może uchodzić za wzorzec tej muzyki - z tym się chyba wszyscy zgodzą. A jednak. wykonanie The Platters miało tyle wspólnego z countrowym brzmieniem tej melodii, co krzesło z krzesłem elektrycznym. Podobnie stało się z bardzo starym utworem "Greem grass of home" który "odgrzało.


All right reserved.
© Tokio Hotel fan serwis - tokiohotel112