zegarek armando

site
Tokio Hotel fan serwis - tokiohotel112

"The A-Team" , czyli pierwsze GACKI.Ja już standardowo, dziękuję za wszystkie miłe słowa Taaak. zegar tyka. chłopcy mają już 10 tygodni i prawie nic w nich nie zostało z myszek, którymi byli AHMED the Terrorist GACEK*PL ALEXANDER the Great GACEK*PL ARMAND the Vampire GACEK*PL
Ludzie znikający bez wieści.. lotnisku w Miami. Otóż samolot zniknął z radaru na 10 minut, a następnie pojawił się znowu i wylądował bez przeszkód. Pilot i załoga byli zaskoczeni popłochem na lotnisku. Gdy sprawdzono zegarki.
Skojarzenia.zegarek [oo tak Armando pamiętam oglądałam ;d
Cameleones - Streszczenia.jak biskup mówi Armando, że przyjechał z nim ojciec Parisi, który współpracował z księdzem Armando Galindo w Rzymie. Przed biskupem i wszystkimi Parisi mówi, że "Ojciec Armando" nie jest tym, którego znał w Rzymie. Ale ojciec Parisi jest stary i udaje się Armando wmówić biskupowi, że po prostu to demencja i go nie poznaje. Maił już takie objawy w Rzymie. Biskup z trudem wierzy. Pato kupuje ojcu drogi zegarek płacąc kartą kredytową. Ricardo się wścieka i każe go oddać. Pato załamany, że to dlatego, iż ma do niego pretensje wychodzi. Ciotka mówi, żeby.
Gabriella: Tajemnica przeszłości..... stała na podjeździe i wyglądała na ulicę. Wczorajszego wieczoru dzwoniła do Carity i powiedziała, że wyjeżdża. Dziewczynki chciały się pożegnć. Gabriella spojrzała na zegarek. Była 6 rano. Za piętnaście siódma miały.
Gabriella: Tajemnica przeszłości....Odcinek 94. Tej nocy nikt nie spał spokojnie. Aron również nie mógł zasnąć. Spojrzał na zegarek. Była trzecia w nocy. Postanowił pobiegać. To go relaksowało. Włożył dres i wyszedł na ulicę.. a ponadto wiem, że zabiłaś Armanda. Elena zamilkła i wbiła w nią jadowite spojrzenie. W tamtej chwili chciała, żeby spojrzenie mogło zabijać. Emilia z całą pewnością by już nie żyła. -.
Swiat równolegly....A co sadzicie o bramach w czasoprzestrzeni: 15 kwietnia 1977 roku na oczach sześciu żołnierzy dowódca Armando Valdes zniknął aby pojawić się po piętnastu minutach. Jednak jego zegarek pokazywał czas o.
Streszczenia.Odcinek 46: Don Roberto i Roxana kłócą się. Don Roberto nie może jej wybaczyć, że sypiała z jego synem. Armando popada w poważny konflikt z Ciro, ponieważ dał sobie odebrać narkotyki.. w Andrei i chce naprawić wszystkie wyrządzone jej szkody. Ulises użala się nad sobą po tym, jak Ofelia znów go odrzuciła. Po napadzie, Armando chroni się w domu, w Acapulco. Don. Don Roberto o wybaczenie za kłótnię wszczętą z Jimeną w jego domu. Nayeli i Laura planują wspólną podróż do Calety. Jimena oznajmia Armando, że zakochała się w Johnnym. Tamara bezskutecznie szuka. mężczyźnie, który zniszczył jej życie. Tamara dowiaduje się, że Armando pogrążył się w rozpaczy z powodu zerwania z Jimeną. Natomiast Jimena wyznaje Johnny'emu, że z miłości do niego gotowa jest przestać. (Moncho), że poznała właśnie Armando, który przyjaźni się z synem Don Fernando. W restauracji, jakiś mężczyzna zaczepia Manuela mówiąc, że poznał go na naradzie w banku. Manuel twierdzi, że to pomyłka. Jimena chce pójść z Johnny'm do łóżka, lecz on odmawia. Nie jest przekonany, że łączy ich poważne uczucie. Jimena wyprowadza się od Armando. Don Roberto wyjawia synowi, że Laura jest jego. ze sobą spokrewnieni. Roberto grozi Roxanie, że ją znienawidzi, jeśli lekceważąc zalecenia lekarza, doprowadzi do poronienia. Ofelia i Ulises proszą Don Roberto o zgodę na ślub. Armando stara się o pożyczkę. Gdy dostaje pieniądze, próbuje spłacić Ciro, który uważa, że to nie wystarcza i żąda, aby Armando zaczął dla niego pracować. Tamara i Ofelia zostają przyjaciółkami. Ulises oznajmia Ofelii, że będą teraz. jej nie zobaczy. Armando wpada w ręce policji przy próbie dostarczenia narkotyków. Odcinek 54: Roxana zaczyna chorować. Tamara i Ofelia spotykają się w obecności Jimeny, która nie jest zachwycona tym, że. ojca Emiliano, żeby udzielił im ślubu. Jimena daje Johnny'emu zegarek, którego on nie przyjmuje. Uznaje, że to zbyt kosztowny prezent. Na przyjęciu zorganizowanym przez rodzinę O, wszyscy bawią się świetnie. Tylko. po to, by poprowadzić treningi Johnny'ego i przygotować go do mistrzostw świata. Tamara mówi również Armando prawdę o sobie. Laura i Don Roberto poddali się już testom DNA. Ulises i Ofelia.
Cameleones - Streszczenia.. prosi Sabrinę o narkotyki, w zamian za nie chce dać jej swój drogi zegarek. Sabrina zgadza się. Na spotkaniu z Augusto, Francisca w imieniu nauczycieli żąda, by Augusto przywrócił Sebastiana do.
"Zniszczone szczęście"- Newik!!! (21.11.2010).Odcinek 5 Rodzice Jazminy siedzieli u siebie w domu. Romina czytała książkę, a Armando gazetę. Zamknęli wcześniej sklep i przyszli do domu, aby odpocząć. Prowadzili mały butik. Nie przynosił on dużych dochodów, ale dla nich starczyło. Kiedy Jazmina chodziła jeszcze do szkoły policyjnej Armando wziął dodatkową pracę. Chcieli wykształcić córkę i nie odmawiać jej marzeń. Jaz od zawsze chciała być policjantką, aby. zagrożona. Armando więc nie pozwolił żonie pracować, tylko sam zajmował się butikiem, podczas gdy żona odpoczywała w domu, gdzie pomagała jej matka, jak jeszcze żyła. Kiedy Jazmina się urodziła, rodzice traktowali ją jak najdroższy skarb, jak gwiazdkę z nieba. Byli bardzo szczęśliwi, że mogą mieć choć jedno własne dziecko. Armando odłożył gazetę i spojrzał na zegarek wiszący na ścianie. Była 12. -. poszła do łazienki, aby się odświeżyć. - Tylko nie siedź tam za długo- powiedział Armando- jesteśmy zaproszeni na obiad, a nie na kolację. Wy kobiety zawsze się grzebiecie. - Co tam.
"Zniszczone szczęście"- Newik!!! (21.11.2010).Odcinek 7 Esteban siedząc w swoim gabinecie spojrzał na zegarek. - Pora na lunch- pomyślał i wyszedł z gabinetu. Przechodząc obok biurka swojej sekretarki zatrzymał się jeszcze na chwilę i spytał.-. z pielęgniarką. Podszedł do Armanda i Rominy, którzy natychmiast wstali i czkali na informacje o ich córce. Florencia podeszła bliżej, aby także się czegoś dowiedzieć. Lekarz zapisał coś w karcie i.
"Zniszczone szczęście" odcinek 7.ją jak najdroższy skarb, jak gwiazdkę z nieba. Byli bardzo szczęśliwi, że mogą mieć choć jedno własne dziecko. Armando odłożył gazetę i spojrzał na zegarek wiszący na ścianie. Była 12. -. poszła do łazienki, aby się odświeżyć. - Tylko nie siedź tam za długo- powiedział Armando- jesteśmy zaproszeni na obiad, a nie na kolację. Wy kobiety zawsze się grzebiecie. - Co tam.
.Odcinek 131 Laura pracowała w barze zauwazyła kogos znajomego -Armando?-niedowierzała własym oczon Armando Ortiz? -Tak, powiedzial -Laura? zapytal z usmiechem -Boże nie moge w to uwierzyc-rzekła To naprawde ty -Jak wypieknialas,. tam milosc? Jestes jeszcze z Rodrigem? -Nie,jestem z Miguelem Santiago-powiedziała Wlasnie weszla Miranda z Miguelem do baru Podeszli do Laury i Armanda. Miranda spojrzala na niego -Kogos mi przypominasz, powiedziala patrzac na niego -Ty napewno Miranda czy sie nie myle? -Nie mylisz sie, powiedziala-A ty jestes? -To ja Armando, powiedzial z usmiechem -e!, powiedziala z usmiechem i prawie skoczyla na niego i go przytulila Przepraszam, powiedziala po chwili -Nie szkodzi, powiedzial-Zawsze chcialem cie miec jako szwagierke Odcinek 132 Do baru wszedł MIguel -Czesc-powidział -Czesc, powiedzial Armando-Jestem Armando -A ja jestem Miguel-powiedział -Milo poznac, powiedzial milo Armando Armando byl bezkonfliktowym czlowiekiem i bardzo dobrym-Ty ty jestes narzyczonym Laura? -Tak-odpowiedział Miguel -To mój pierwszy chłopak-rzekła Laura -Naprawde?-zapytał Miguel-To tymbardziej mi miło -Bylismy przetem para, powiedzial Armando-Ale. zobaczenia, powiedzial -Przepraszam was na chwile-Miguel pobiegł za nim Armando! -Tak? powedzial -Nie polubiłem cie-powiedział Chcesz mi odbic moją dziewczyne? -Bylismy przedtem para, powiedzial-Lecz ja mam zone, wiec sie nie bój.. Laurą? -Tak, powiedziala-Nie myslalam ze tak pozno wracasz wiec myslalam ze spisz -Mówiłem Laurze ze wracam o 2-giej-spojrzał na zegarek-No prosze jest 1:30 pół godziny wczesniej -Nie pytalam sie Laury kiedy.


All right reserved.
© Tokio Hotel fan serwis - tokiohotel112